Teslimat, İade ve Kargo

Ürün İade Prosedürü

Yanlış sipariş edilen veya tarafımızdan yanlış teslim edilen, ilk kullanımda arızalı olduğu saptanan ürünler, satış tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilir.
İade işlemi, iade edilecek olan ürünün iade sebebi bildirilerek, faturası ile birlikte MNG kargo aracılığı ile lampist.com.tr depomuza gönderilmesi ve iade sebebinin tarafımızca onaylanıp kabulüyle gerçekleşir.

İade edilecek ürünler orjinal kutusu içinde, standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Kullanılmış, paketi hasarlı tekrar satılabilirliği söz konusu olmayan ürünler iade alınmamaktadır.
                      

Ödeme İade Prosedürü

Yaptığınız herhangi bir alışverişinizin iadesi kabul görüldüğü taktirde, ödeme tutarınız iadenizin onayını takiben 10 iş günü içerisinde kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.
 

İptal Prosedürü

Sipariş iptallerinizi siparişinizi onayladığınız andan itibaren 1 (bir) saat içerisinde 0212 292 06 27 numaralı telefonumuzu arayarak ya da satis@lampist.com.tr adresimize mail göndererek yaptırabilirsiniz.

Kargo ALICININ eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda para iadesi 7 işgünü içerisinde yapılır


Teslimat

MNG kargo ile çalışmaktayız. Saat 14.00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. '3 iş günü' ibareli ürünler ise iş günleri içerisinde kargoya teslim edilme süresidir.

Kargo (Mobil Gönderim)

Mobil alan olarak tanımlanan bazı bölgeler, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleridir. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Sitemiz üzerinde belirtilen ücretli/ücretsiz kargo hizmeti mobil alanları kapsamamaktadır. Ek ücret çıkmaktadır. Lütfen sipariş vermeden önce İl/İlçe belirterek bizlerden bilgi almanızı öneririz.

Kargo Ücreti

Sabit kargo ücreti 9 TL'dir. 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.